יש מצבים בחיים שבהם נחוץ לנו משהו בעל ערך מיוחד, משהו שהוא רחוק מרחק רב מן הסטנדרטי והרגיל. בהסעות, למשל, לא תמיד רוצים להסתפק ברכב רגיל, שגרתי ואפילו משעמם. אם רוצים להגיע ברכב לעניין, אם צריכים להסיע קבוצה קטנה ברמה גבוהה, כדאי להזמין מיניבוס מפואר. חברת לימוס המתמחה בהסעות יוקרה מציעה הסעות ברכבי מרצדס ולימוזינה. בצי הרכב העשיר שלה ניתן למצוא גם מיניבוס VIP, מתוחזק ושמור ומטופח. השירות כולל גם נהג צמוד, שבקיא במתן חווית שירות לא פחות מכפי שהוא בקיא בנהיגה בוטחת וזהירה.

לתור את הארץ בפאר מיוחד
מתי כדאי להזמין מיניבוס מפואר? זה מתבקש כאשר רוצים להסיע קבוצה נבחרת של אנשים בצורה מיוחדת. זה נחוץ כאשר רוצים למשל לתור את הארץ בפאר מיוחד. זה מתאים לנסיעה משפחתית מיוחדת וכן גם כאשר מזמינים אורחים מחו"ל. שירות לאופר VIP יכול להתאים כאשר רוצים לדאוג לאיסוף של קבוצת תיירים מחו"ל או אנשי עסקים שמגיעים לביקור עסקי או לבחינת השקעות בישראל.

עבור אנשים שרגילים לקבל שירות מיוחד, עבור אנשים שלא רוצים להסתפק בפחות מהטוב ביותר, חברת לימוס מציעה מיניבוס מפואר ושירות אדיב. למגיעים מחו"ל, ניתן להזמין חבילת אירוח שכוללת מלבד מיניבוס VIP גם איסוף מהמטוס, טיפול בכבודה, ליווי עד למלון וגם אירוח בטרקלין האח"מ בנתב"ג.

עיצוב ונוכחות ושירות נהדר
הזמנה של מיניבוס מפואר איננה עניין של מה בכך. חברת לימוס המתמחה בשירותי VIP ושירותי לאופר VIP עושה את הכל על מנת שהשירות יעמוד בסטנדרט מושלם. כל צי הרכב של החברה מאופיין בעיצוב ונוכחות. הרכבים, רובם ככולם, הינם מהעילית של העילית וניתן להזמין רכבים כהים ובעלי חלונות כהים לחוויה של נסיעה פרטית וללא הפרעות.

מלבד העיצוב והנוכחות, משקיעים בלימוס גם במהות. כל הרכבים שמורים ומטופחים ותמיד נראים חדשים ונוצצים. המנועים מטופלים היטב, שקטים ובעלי הפעלה נקיה וחסכונית. בכל נסיעה נבחרים מסלולים הטובים ביותר, בהתאם ליעד ולנקודות עניין רצויות. רוצים להגיע בשלום ובניחוח יוקרתי, עם נהג צמוד? לימוס – כי גם לכם ולאורחים שלכם מגיע מיניבוס מפואר ושירות נהדר.

נגישות