אוטובוס VIP | לימוס
 

אוטובוס VIP

 
     
 
 
     
אוטובוס VIP

אוטובוסים מהווים מזה שנים אמצעי ראשון במעלה המשמש לצורך היסעים עבור קבוצות גדולות ומאורגנות. בניגוד לאוטובוסים הרגילים, שאנו רואים יום יום בכבישי ישראל ואשר לא יוצרים רושם יוצא דופן, יש גם פתרונות אחרים. חברות המתמחות בהסעות יוקרה מחזיקות בבעלותן משהו שונה, אוטובוסים מסוג אחר - אוטובוס VIP. אוטובוסים כאלה אינם בהכרח גדולים יותר וארוכים יותר והם מתאימים לכ-50 או 55 נוסעים. הייחוד שלהם הינו בפאר ובעיצוב שלהם. אם אתם רוצים להזמין אוטובוס מפואר באמת, אם אתם רוצים ליהנות משירות מעולה ומקצועיות ללא פשרות, חברת LIMOS מעמידה לרשותכם צי של רכבים מפוארים לכל יעד רצוי.

נוסעים באוטובוס מרגישים לימוזינה
לא קל להעביר במילים את התחושה שמקבלים הנוסעים בעודם נוסעים בתוך אוטובוס VIP. על מנת לתאר הסעות VIP בצורה נאותה, ניתן לומר כי גם כאשר ההסעה הינה באוטובוס המפואר, התחושה היא של נסיעה ברכבי פאר כדוגמת לימוזינה.

כאשר מדובר על אוטובוס VIP מדובר על רכב מתוחזק ברמה הכי גבוהה, המצויד במושבים מפנקים ורכים. אוטובוס מפואר שתמיד מצוחצח ומבהיק מניקיון. רכב בעל מנוע שקט וחסכוני, רכב שמעניק חווית נסיעה שקטה ונעימה, נסיעה חלקה ומפנקת.

קבוצות, טיולים, אח"מים
כאשר רוצים להזמין אוטובוס VIP לא כדאי להתפשר. יש לפנות לחברה שמתמחה באספקת שירותי הסעות ברמה אחרת, חברה שמציעה גם צי רכב עשיר וגם נהגים בעלי תודעת שירות גבוהה ביותר. חברת LIMOS מתמחה באספקת מגוון רכבים מפוארים לצרכי הסעות VIP. הסטנדרטים של החברה מאפשרים להציע שירות לאנשים הרגילים לסטנדרט בלתי מתפשר, לרבות נציגים בכירים מחו"ל, תיירים ואחרים.

אוטובוס VIP מתאים לצרכי אירוח קבוצות, למטרת טיולים, להסעת קבוצות של אח"מים. השירות ייקח אתכם או את האורחים שלכם לכל יעד רצוי. איסוף מבתי מלון נבחרים או מכל נקודות איסוף רצויות אחרות. עוד יש לציין כי חברת LIMOS מציעה מגוון רחב של שירותים משלימים לפי הצורך. החל משירותי איסוף מנתב"ג, קבלת פנים ואירוח בטרקליני האח"מ וכלה בשירותי אבטחה צמודים וליווי של מדריכים או מורי דרך מוסמכים ומיומנים.
 
 
     
 
LIMOS - First Class Transportation Services   | כתובתנו: בן ציון גליס 18, פתח תקווה 
חייגו עכשיו להזמנת נסיעה:  03-5327903
הסעות VIP הסעות בלימוזינות הסעות הסעת תיירים השכרת לימוזינה השכרת רכב מפואר לחתונה לימוזינה לחתונה מוניות מפוארות הסעות יוקרה Israel Limousine Service Limousine Rent Transportation VIP Services Israel שירות VIP בנתב"ג שירות התור המהיר בנתב"ג שירותי VIP פלטינום קלאב קבלת אורחים בנתב"ג שירות VIP בבן גוריון מיניבוס מפואר הסעות ברכבי מרצדס השכרת לימוזינה רכב חתן כלה אוטובוס VIP 
 
קידום אורגני | קידום אתרים