הסעות VIP
 

הסעות VIP

 
     
 
 
     
הסעות VIP

הנסיעה מיעד מסוים אל יעד אחר יכולה לעשות את ההבדל בין ביקור מושלם לבין סיוט הולך ומתמשך והסיבות לכך הן רבות, החל ממצב הרכב בו תיסעו ועד לרמתו המקצועית של הנהג ורמת מתן השירות של אותו הנהג, על כן אין להתפשר על הסעה ברמה גבוהה לכל אחד ובמיוחד לאורחים חשובים אשר צריכים לקבל את המיטב שבמיטב.

הסעות VIP זה הוא מקצוע לכל דבר ועניין, אורחים חשובים שמגיעים לארץ ממדינות שונות, מגיעים בדרך כלל לצורכי עבודה כאשר כל דקה מזמנם היא חשובה , הסעות אלו יאפשרו לאותו אורח נכבד להמשיך את שגרת עבודתו גם תוך כדי נסיעה .

אז מה בעצם מבדיל בין שירותי הסעות VIP להסעות רגילות?
ראשית כל חשוב לזכור שמסלול של הסעות זה אינו מוגדר לאורח מסוג כזה או אחר, כל אחד רשאי לרכוש נסיעת איכות ברמה גבוהה במיוחדחברת הסעות VIP תעמיד לרשות האורח הנכבד את כלי הרכב האיכותי ביותר, כלי רכב זה יאפשר נסיעה בטוחה ושלווה והאורח לא ירגיש כלל את הדרך.

חברת הסעות VIP יעמידו לרשות אותו האורח את הנהג בעל תודעת השירות הטובה ביותר, נהג אשר רכש ניסיון רב בתחום מתן השירות , לבוש בקפידה ,עומד בלוחות הזמנים אשר נקבעו עבורו ללא פשרות, נהג אשר דובר שפות ויוכל לתקשר בצורה מעולה עם אורחים נכבדים שמגיעים מחוץ לארץ.

הסעות אחמי"ם כוללים בין השאר אבזור מיוחד בתוך הרכב על מנת לאפשר את תנאי הנסיעה הטובים ביותר. כאמור הסעות אחמי"ם הם לעיתים הסעות אשר משולבת בהם נסיעה עם פגישת עסקים או כל עבודה אחרת תוך כדי הנסיעה, על כן שירותי הסעות VIP יאפשרו לאותו אח"מ תנאי נסיעה ואביזרי עזר לנסיעה בהתאם לצרכים ולרגישויות.

שטס פרמיום לשירותכם
בחברת הסעות זו נרכש ניסיון רב שנים במתן שירות אישי ושירותים מיוחדים לאחמי"ם . צוות מקצועי של נהגים יעמוד לרשות האורח בכל אשר יזדקק לו ויעניק לו את חווית הנסיעה המושלמת. החברה תעניק לכם את כל ההסברים לתכנון נסיעה בטוחה ויעילה לשביעות רצונכם.

מוזמנים לקרוא בנוסף:
הסעות בלימוזינות
 
     
 
LIMOS - First Class Transportation Services   | כתובתנו: בן ציון גליס 18, פתח תקווה 
חייגו עכשיו להזמנת נסיעה:  03-5327903
הסעות VIP הסעות בלימוזינות הסעות הסעת תיירים השכרת לימוזינה השכרת רכב מפואר לחתונה לימוזינה לחתונה מוניות מפוארות הסעות יוקרה Israel Limousine Service Limousine Rent Transportation VIP Services Israel שירות VIP בנתב"ג שירות התור המהיר בנתב"ג שירותי VIP פלטינום קלאב קבלת אורחים בנתב"ג שירות VIP בבן גוריון מיניבוס מפואר הסעות ברכבי מרצדס השכרת לימוזינה רכב חתן כלה אוטובוס VIP 
 
קידום אורגני | קידום אתרים