השכרת לימוזינה | לימוס
 

השכרת לימוזינה

 
     
 
 
     
השכרת לימוזינה

גם אנשים שאינם מבינים דבר וחצי דבר בכלי רכב מכירים היטב את המותג "לימוזינה". זהו אחד המותגים שמציינים יותר מכל ניחוח יוקרתי. אם עד לפני כמה שנים כמעט לא ניתן היה לבצע השכרת לימוזינה בארץ, הגיעה חברת לימוס ושינתה את התמונה. צי הרכבים העשיר של החברה מאפשר בחירה בין כמה רחבי היוקרה מהטובים בעולם. לצד לימוזינה ניתן להשכיר את מיטב התוצרת של מרצדס. אפשר גם להזמין השכרת גיפ ועוד מגוון רחב של רכבים, לרבות מיניבוסים ואוטובוסים להסעות מאורגנות בפאר ובהדר.

עם לימוזינה ונהג מגיעים בסטייל
אם אתם צריכים שירותי VIP, אין ספק שלא תרצו להסתפק ברכב מרהיב, טוב ככל שיהיה. כדי ליהנות מהסעה משולמת, אפשר לשלב בין השכרת לימוזינה לבין שירות עם נהג פרטי. ואכן, חברת לימוס מציעה שירותי מושלם, עם הרכבים היוקרתיים בעולם בשילוב נהגים מקצועיים, אדיבים ומנוסים במיוחד. עם שירות מסוג זה, תוכלו להגיע לכל מקום בסטייל יוקרתי ובניחוח הכי הכי.

רכב למצבים לא שגרתיים
למי יתאים רכב שרד יוקרתי? השכרת לימוזינה יכולה להתאים במגוון מצבים מיוחדים, לא שגרתיים ולא יום יומיים. רכב שרד או השכרת גיפ יכולים להתאים מאין כמוהם בתור רכב חתונה. אם רכב סתמי המקושט בבלונים או בזרי פרחים נראה לכם נדוש או לא ממש מיוחד, לימוזינה עשויה להיראות לכם כמו הדבר המיוחד באמת.

ולא רק עבור זוגות צעירים ולקראת נישואין אפשר להזמין השכרת לימוזינה. זהו רכב נפלא אם יש צורך באיסוף של אח"מים או לצורך הסעה של נכבדים ואישים. שירותי VIP כגון איסוף מנתב"ג, ממש מהמטוס ועד למלון, נראים אחרת לגמרי כאשר ישנו נהג פרטי וגם לימוזינה צמודה. כמו כן, השכרת לימוזינה יכולה להוות גולת הכותרת בנסיעה הפתעה מרגשת, לכבוד יום הנישואין, כאשר צריכים רכב להסעת בכירים ומנכ"לים, כאשר מזמינים אורחים חשובים למטרות עסקיות או אחרות.

חברת לימוס מציעה שירותי השכרת רכבים יוקרתיים, איסוף מנתב"ג, רכבי שרד ושירותים משלימים ברמות הגבוהות בעולם. לחברות, לזוגות, למשפחות, לקבוצות. אפשרי נהגים דוברי שפות הבקיאים בהסעות לאתרים ומתן הדרכות.

 
     
 
LIMOS - First Class Transportation Services   | כתובתנו: בן ציון גליס 18, פתח תקווה 
חייגו עכשיו להזמנת נסיעה:  03-5327903
הסעות VIP הסעות בלימוזינות הסעות הסעת תיירים השכרת לימוזינה השכרת רכב מפואר לחתונה לימוזינה לחתונה מוניות מפוארות הסעות יוקרה Israel Limousine Service Limousine Rent Transportation VIP Services Israel שירות VIP בנתב"ג שירות התור המהיר בנתב"ג שירותי VIP פלטינום קלאב קבלת אורחים בנתב"ג שירות VIP בבן גוריון מיניבוס מפואר הסעות ברכבי מרצדס השכרת לימוזינה רכב חתן כלה אוטובוס VIP 
 
קידום אורגני | קידום אתרים