פלטינום קלאב | לימוס
 

פלטינום קלאב

 
     
 
 
 
 
 
       
פלטינום קלאב

מה הוא השירות המעולה ביותר עבור האורחים שלכם? איך ניתן ליעל את שירותי נתב"ג? מה הם השירותים שלך חברת לימוס? למה לבחור דווקא בשירותי חברה זו?

אין ספק כי איכות השהות בארץ מתחילה כבר מהשלב הראשוני בו נוגעים גלגלי המטוס באחד משדות התעופה של מדינת ישראל. חברת לימוס מעניקה את שירותי שדה התעופה שלה בכל אחד משדות התעופה ברחבי מדינת ישראל. כמו כן ניתן ליהנות משירותים נוספים רבים לאורך כל תקופת השהות של האורח במדינת ישראל.

פלטינום קלאב או כל שירות אחר של חברת לימוס מבוסס בראש ובראשונה על תשוקה גבוהה ביותר של הצוות המקצועי של החברה להעניק את הרמת השירות הגבוהה ביותר. עובדי החברה נבחרים בקפידה ויעניקו לכל אורח באשר הוא את היחס האישי ביותר ואת האווירה הנעימה ביותר.

שירות פלטינום קלאב מתחיל כבר מההמתנה לאורח כזה או אחר בנמל התעופה. אחד מכלי הרכב היוקרתיים של חברת לימוס יגיע מבעוד מועד על מנת לקבל את האורח וכמו כן ניתן לקבל את השירותי קיצור התור וההליכים המקובלים בשדה התעופה הכוללים בין השאר את ההמתנה לכבודה, ביקורת הדרכונים וכמו כן טיפול בענייני המכס במקרה הצורך.

שירות פלטינום קלאב הווה אומר כי לאורך כל הדרך יעודכן מזמין השירות הממתין לאורחו בכל שלב ושלב עד למפגש ביניהם או עד להגעה של האורח אל יעדו.

הסעות לדיפלומטים? רק עם חברת לימוס!
כאמור לחברת לימוס יש את כל הניסיון והידע שנרכש משנים רבות של שירות לאח"מים. ניתן ליהנות משירותי החברה לאורך כל שעות היממה ולמשך כל ימות השבוע. שירותים אלו יכללו בין השאר הצמדת נהג אישי למקרה הצורך, טיולים וסיורים ברחבי הארץ עם מדריך מקצועי וצמוד וכמו כן שירותי אבטחה, רכבים עם מעלון (במקרה של הסעת נכים).

הסעות לאנשי עסקים? מה הם יתרונות חברת לימוס?
כאמור כל סוגי שירותי ההסעות המתקדמות ביותר תחת קורת גג אחת. ניתן להשכיר את השירותי כלי הרכב המתקדמים והאיכותיים ביותר בעולם. שירותי חברת לימוס כוללים שירותי הסעות לאומנים, חתן וכלה ועוד.

מוזמנים לקרוא בנוסף:
קבלת אורחים בנתב"ג
  פלטינום קלאב  
       
 
 
       
 
LIMOS - First Class Transportation Services   | כתובתנו: בן ציון גליס 18, פתח תקווה 
חייגו עכשיו להזמנת נסיעה:  03-5327903
הסעות VIP הסעות בלימוזינות הסעות הסעת תיירים השכרת לימוזינה השכרת רכב מפואר לחתונה לימוזינה לחתונה מוניות מפוארות הסעות יוקרה Israel Limousine Service Limousine Rent Transportation VIP Services Israel שירות VIP בנתב"ג שירות התור המהיר בנתב"ג שירותי VIP פלטינום קלאב קבלת אורחים בנתב"ג שירות VIP בבן גוריון מיניבוס מפואר הסעות ברכבי מרצדס השכרת לימוזינה רכב חתן כלה אוטובוס VIP 
 
קידום אורגני | קידום אתרים