שירותי VIP | לימוס
 

שירותי VIP

 
     
 
 
 
 
 
       
שירותי VIP

מה היא הדרך הנכונה ביותר לשרת אישיות חשובה? אילו כלי רכב תעמיד חברת לימוס לרשות לקוחותיה? מה הם שירותי הנתב"ג של חברת לימוס? מה הם יתרונות חברה זו?

לדעת לשרת אדם כזה או אחר או קבוצת אנשים זו מיומנות ואומנות. שירות הוא מקצוע לכל דבר ועניין וצריך להיות טבוע בנפשו של המשרת. חברת לימוס עושה את מירב המאמצים על מנת להעניק את רמת השירותים הגבוהה ביותר לאורחים השונים של לקוחותיה או מזמיני השירות. כמו כן בלימוס מקפידים על עמידה עיקשת בלוחות הזמנים, הקפדה על נימוסים והליכות וכולי.

שירות VIP של חברת לימוס מתחיל כבר עם הגעת האורח לארץ. כבר בשדה התעופה ימתין לו נציג של חברת לימוס עם שלט הנושא את שם האורח, שם החברה וכולי. כמו כן לאורך כל הדרך ילווה האורח על ידי נציג חברת לימוס.

שירות VIP כולל בין השאר את הטיפול המסור כל הדרך מהירידה מהמטוס ועד להעברתו של האורח לידי נציגי חברתו או מזמיני השירות. כאמור חברת לימוס תדאג לכל הנדרש על מנת לטפל בנושא הכבודה של האורח ופריקתו בבית המלון.

לאורחי ולקוחות חברת לימוס יעמוד הרכב האיכותי ביותר המותאם לצרכיהם. כמו כן ניתן להזמין כלי רכב המיועדים לנכים במקרה הצורך. שירות VIP יכלול בין השאר את שירותי הנהגים המקצועיים ביותר.

לאופר VIP? פנו אל חברת לימוס!
כאמור חברת לימוס רכשה ניסיון רב בתחום שירותי אורחים מכובדים מהארץ ומהעולם. כמו כן בחברת לימוס מועסקים כ-60 עובדים הנבחרים בקפידה על מנת להעניק את השירות האיכותי ביותר. לאורך השנים הצטרפו עוד ועוד לקוחות מרוצים ונאמנים לחברת לימוס וביניהם שגרירות סרי לנקה, התזמורת הפילהרמונית של ישראל, אורטל תיירות, ריץ קרלטון ועוד.

הסעות ברכב יוקרה? מה הם שירותי חברת לימוס?
כאמור מגוון מרשים ביותר של רכבי יוקרה הכוללים בין השאר רכבי לימוזינה VIP, אוטובוסים מפוארים של חמישים מקומות ישיבה, כלי רכב משוריינים, וואנים עד 11 מקומות ישיבה, מיניבוסים ועוד. כמו כן ניתן ליהנות שירותי אבטחה, שירותי נהג אישי וצמוד ועוד.

מוזמנים לקרוא בנוסף:
פלטינום קלאב
  שירותי VIP  
       
 
 
       
 
LIMOS - First Class Transportation Services   | כתובתנו: בן ציון גליס 18, פתח תקווה 
חייגו עכשיו להזמנת נסיעה:  03-5327903
הסעות VIP הסעות בלימוזינות הסעות הסעת תיירים השכרת לימוזינה השכרת רכב מפואר לחתונה לימוזינה לחתונה מוניות מפוארות הסעות יוקרה Israel Limousine Service Limousine Rent Transportation VIP Services Israel שירות VIP בנתב"ג שירות התור המהיר בנתב"ג שירותי VIP פלטינום קלאב קבלת אורחים בנתב"ג שירות VIP בבן גוריון מיניבוס מפואר הסעות ברכבי מרצדס השכרת לימוזינה רכב חתן כלה אוטובוס VIP 
 
קידום אורגני | קידום אתרים